Kurumsal

Şirket Profili

Dış mekan kapama alanında 1983 yılından beri faaliyet gösteren firmamız pergola cam ve tente sistemlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle gölgelendirme alanında her mekana uygun yaratıcı model ve geniş ürün çeşitlerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı etkili cam politikası ile en üst seviyede müşteri portföyünü devamlı genişletmektedir. Arslan Branda yaygın distribütör satış kanalları ve proje çözüm odaklı yaklaşımıyla 28 ülkede faaliyet göstermektedir. Firmamız yaptığı yatırımlar sayesinde modern ve yüksek kaliteli ürünleriyle uluslararası alanda sıkça söz ettiren bir firma konumuna gelmiştir.

Dijital Pazarlama

Dünyadaki trendlerinin yanı sıra sizlerin bu alandaki ilgilerinizi beğenilerinizi ve beklentilerinizi yakından takip ederek size özel ürün sunabilmek için cam ve dijital pazarlama alanında yatırımlar yapıyoruz. Satış sonrası hizmet süreçlerinin hızlı ve doğru şekilde ilerleyebilmesi için tüm bilgileri dijital ortamda oluşturulmasına özen göstererek sizlere doğru hizmeti ve doğru ürünü sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. 

Üretim ve Kalite

38 yıllık tecrübemizin harmanlanmasıyla oluşturduğumuz üretim kültürümüze sadık kalmak için sürekli çalışıyoruz ve bu yönde ekibimizi eğitiyoruz. ARGE’ye önem veren firmamız sürekli yenilik ilkesi ile gölgelendirme üzerine kreatif çözümler üretmeye devam ederken gelişmiş test cihazlar sayesinde de ürünlerini kullanıma sunmadan önce kontrol etme imkanına sahiptir. Ayrıca profesyonel proje ekibimiz mimarı projeleri uygulama aşamasından önce 3D görselleştirme imkanı sunmaktadır.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız müşteri odaklı kalite anlayışı ile ISO 9001 sertifikaların yanı sıra CE ve TÜV GS sertifikası ile belgelenmiştir.

Misyonumuz

Bir sanayi kuruluşu olarak üst düzey gayret ve bilgi birikimi ile teknolojik gelişmeleri de kullanarak kalite sağlam ve estetik ürünler imal etmek ülke ekonomisini katkıda bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörde lider örnek ve saygın bir kuruluş olmak, çalışanlarına da bunun onur ve mutluluğunu yaşatmaktadır.

Politikamız

Hedefimize ulaşmak kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm birimlerin aktivelerinde ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi gerekliliklerini esasa alırız. 

Tente ve branda imalatında sözleşme şartlarını yasal ve diğer yükümlülükleri göz önünde bulundurarak ulusal ve uluslararası gelişmeleri sürekli izler, geleceğimizi değişen koşullara uyumlu olarak planlarız.

Çağdaş kalite standartlarında hatasız hizmet sunabileceğimiz bir sistem içinde çalışırız. 

Teknoloji ve çağdaş gelişmeleri yakından takip eden, kullanan, konusuna hâkim deneyim kazanmış elemanlar yetiştiririz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesini müşterilerimizin memnuniyetini öneri ve şikâyetlerini değerlendirerek sürekli iyileştiririz. 

Oluşturduğumuz sürekli eğitim ve öğrenme mekanizmalarını çalışmalarımıza karşı bir sorumluluk olarak kabul ederiz. 

İletişim ve yönetim anlayışımızın temeli; iletişim ekip ruhu koordinasyon doğru yönlendirme ve müşteri odaklı bir organizasyondur. 

Sertifikalarımız